Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чонгарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34895676) був реорганізований і увійшов до складу Генічеської громади

66 сесія

Висновок фінансового управління

проект рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2019 рік"

додаток 1 до проекту рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2019 рік"

додаток 2 до проекту рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2019 рік"

додаток 3 до проекту рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету за 2019 рік"

Пояснювальна записка

Проект рішення "Про внесення змін до програми"

Проект рішення "Про внесення змін до бюджету

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою Землянського С.М.

Проект рішення " Про затвердження технічної документації з нормативно - грошової оцінки ПрАТ "Київстар"

Проект рішення " Про затвердження технічної документації Габрієлян Л.А."

Проект рішення " Про затвердження технічної документації Майданюк Г.Л."

Проект рішення " Про затвердження технічної документації Малишко П.Ф."

Проект рішення "Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність Нескаромних Л.С. та Булгаковій О.А."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку технічної документації Брагіній Н.А."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку тех. документаціх Дзіковській Є.В."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Казиєву С.Р."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку тех. документації Карпікову А.О."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Ковальову І.М."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеумтрою Краснопьорову В.Л."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку тех. документації Леоновій З.О. та Комісарчуку В.О."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку тех. документації Лісевичу О.М."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Ніжибицькій О.С."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Орловій О.В."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Осуховському О.А."

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку тех. документації Савенко Ю.В."

Проект рішення " Про внесення змін до договору оренди земельних часток (паїв) з ПП " Співдружність - Південь"

Проект рішення " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Гнатову В.В."

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування