Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Чонгарська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34895676) був реорганізований і увійшов до складу Генічеської громади

44 сесія

рішення № 302 "Про роботу директора КП "Атлант - Чонгар" Буби В.В.

рішення № 303 "Про затвердження проектно - кошторисної документації"

рішення № 304 "Про надання згоди щодо фінансування будівництва сімейної амбулаторії у розмірі 10 % з сільського бюджету"

рішення № 305 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки у постійне користування"

рішення № 306 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою"